• LAZER EPİLASYON
  • CİLT BAKIMI
  • İĞNELİ EPİLASYON
  • DİYET VE ZAYIFLAMA
  • CLINIC A PLUS
  • Sanal Tur
Cilt Bakımı

 Cilt terapi programları, cildinizin daha taze, genç ve doğal görünümünü hedefleyen bir programdır. Ciltteki yoksunlukları yerine koyma, hasarları onarma, tedavi etme ve yenileme amacıyla uygulanır.

Cilt bakımları hekimlerin programladığı bir sistemle; yaş grupları, cilt yapıları, problemleri ve gereksinimlerine göre 5 farklı programda hazırlanır.

Skin Balance Program (Cilt Denge Programı)
Ciltteki yağlanmayı dengeleyen, parlaklığı azaltıp mat bir görünüme kavuşturan ve canlandıran bakım programıdır. Yağlı ve donuk görünümlü ciltlerde başarı ile uygulanır.

Skin Hydrate Program (Cilt Nemlendirme Programı)

Özellikle kuru, nemsiz, canlılığını yitirmiş ciltlere sunulan bir çözümdür. Hyalüronik asit ve polihidroksi asitlerle zenginleştirilmiş, cildin su tutma kapasitesini artıran bir programdır.

Skin Revitalize Program (Cilt Yenileme Programı)

Elastikiyetini, canlılığını ve ışıltısını yitirmiş ciltlerde canlandırıcı, nemlendirici, arındırıcı, vital dokuları yeniden yapılandırıcı bir bakım programıdır.

Skin Antiage Program (Cilt Yaşlanma Karşıtı Program)
Ciltte kronolojik yaşlanma, güneş, hava kirliliği, beslenme alışkanlıkları, reaktif oksijen radikalleri, sigara, metabolizma problemleri gibi iç ve dış faktörlere bağlı gelişen deformasyon ve yaşlanma belirtilerini azaltıcı ve önleyici bir bakım programıdır. Bu programda; topikal antioksidanlar, aminoasit ve polipeptit yapısında moleküller, gama linoleik asit, hyalüronik asit, polihidroksi asitler, glikolik asitler kullanılır.

Skin Firm Program (Cilt Biçimlendirici Program)
Cildi sıkılaştıran, yapılandıran, elastikiyet kazandıran bir üst programdır. Özellikle yüz, boyun, dekolte ve ellerde uygulanır. Topikal C, A, E vitaminleri, aminoasit ve polipeptit yapısında moleküller, hyalüronik asit, polihidroksi asitler ve diğer antioksidanlar kullanılır.

BİZE SORUN